компьютерная-диагностика

компьютерная-диагностика

Електрообладнання транспортного засобу — це складний комплекс пристроїв, призначених для вироблення, передачі, споживання електричної енергії в автомобілі. Взаємопов’язані електросистеми забезпечують безперебійну роботу двигуна, ходової частини, трансмісії, функціонування автоматизованих елементів, комфорт, безпеку експлуатації авто.

Електропроводка, що вийшла з ладу, може призвести до поломки будь-якого вузла автомобіля, що дуже ускладнює діагностування подібних пошкоджень.

Ремонт електрообладнання автомобіля — досить непроста робота, якісно виконати яку можуть лише досвідчені майстри відповідного кваліфікаційного рівня, що має знання у сфері електротехніки.

Фахівці станції технічного обслуговування «777» мають великий досвід надання послуг з ремонту, технічного обслуговування автомобілів усіх типів, гарантуючи високу якість виконання робіт за прийнятною вартістю.

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ У НАС

Комплексний підхід. Починаючи від виявлення поломки до відновлення функцій транспортного засобу, проведення ремонтів будь-якої складності. Здійснюємо повну діагностику, своєчасне проведення якої дозволить уникнути поломок системи;

Кваліфікований персонал. Наші співробітники сумлінно підходять до поставленого завдання. Весь персонал пройшов професійне навчання. Майстри швидко розберуться в електричних неполадках, виявлять, усунуть поломку у будь-якій системі автомобіля;

Якість. Повноцінний ремонт проводиться із застосуванням професійних інструментів, високотехнологічного обладнання. В наявності є вся необхідна апаратура, важливі електричні схеми електропроводки. Ми використовуємо фірмові комплектуючі, надійні запасні частини, витратні матеріали;

Досвід. Успішно займаємось техобслуговуванням та ремонтом автомобілів з 2004 року;

 

На СТО «777» проводиться комп’ютерна діагностика електроніки, електрообладнання та ремонт всіх марок автомобілів. Комп’ютерна діагностика автомобіля проводитиметься за допомогою поліфункціональних аналогів дилерських випробувальних стендів.

Основні проблеми, при яких необхідна комп’ютерна діагностика електросистем автомобіля:

  • Проблеми з пуском;
  • Несправності з включенням стартера;
  • Перегорання запобіжників;
  • Нерівна робота освітлювальних систем
  • Розрядка акумулятора;
  • Проблеми з включенням склопідйомників, двірників, пічки;
  • Несправність ABS та ін.

Залежно від результатів діагностики ми запропонуємо ремонт несправного блоку або заміну в разі неможливості відновлення. Кінцева вартість ремонту залежатиме від типу робіт.

На всі питання щодо розцінок, етапів виконання робіт наші співробітники дадуть відповідь безкоштовно.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ СТО «777»

Ремонтні роботи проводяться у центрі. Попередні заявки приймаються за номером 096 125 0 777.

Наші співробітники уточнять перелік робіт, зручний для вас час їх проведення. Ми чекаємо на вас в обумовлений час для проведення ремонту.

 

Наші роботи з слюсарної ділянки

Всі послуги СТО: