Якщо загальний ремонт автомобіля передбачає відновлення працездатності будь-якого механічного та електричного пристрою, що є частиною авто, то кузовний ремонт охоплює відновлення таких частин автомобіля, як рама, двері, вікна, бампери, капот, багажник тощо.

 

Найчастіше необхідність у проведенні кузовного ремонту виникає при:

  • Потраплянні автомобіля в аварію;
  • Зіткнення з іншими транспортними засобами;
  • Бажанні провести тюнінг автомобіля.

«СТО 777» пропонує повний спектр послуг кузовного ремонту в місті Дніпро.

В залежності від бажаного замовлення, наш автосервіс може запропонувати весь перелік послуг: від косметичного ремонту салону до повного відновлення зовнішнього вигляду автомобіля.

Фахівці з кузовного ремонту «СТО 777» перевірять раму, щоб переконатися, що у неї немає будь-яких пошкоджень. Вони виправлять будь-які вм’ятини й подряпини, відновлять пошкоджену фарбу і зроблять зовнішній вигляд вашого автомобіля, щоб він виглядав як новий.

Особливостями запропонованих нашою станцією технічного обслуговування послуг є їх комплексність і наявність кваліфікованих співробітників, що пройшли відповідну підготовку.

 

Порядок робіт зазвичай наступний:

  • Складання звіту про пошкодження автомобіля.
  • Підготовка кошторису затрат на ремонт кузова.
  • Планування послідовності ремонтних процедур.
  • Перевірка кінцевих характеристик кузова після його відновлення.

Кузовний ремонт авто починається з демонтажу пошкоджених елементів кузова, включаючи бампери, крила, капоти, решітки та ін. Для ремонту структурних пошкоджень рами та шасі проводиться виправлення вм’ятин, забоїв, подряпин та інших пошкоджень. Більш вагомі дефекти доводиться заварювати, або замінювати повністю. У деяких випадках запчастини підвозяться під замовлення.

Контроль зварювальних робіт полягає в перевірці цілісності зварних швів, забезпеченні їх антикорозійного захисту, вивірці всіх геометричних параметрів кузова.

Наступний етап процедури кузовного ремонту – установка і захист від атмосферних впливів вікон і лобового скла зі шліфованням, полірованням і відновленням всіх пошкоджених або деформованих поверхонь.

На завершальному етапі виконується фарбування кузова, а також інші індивідуальні операції, погоджені із замовником.

 

Довіртесь професіоналам

Великий досвід роботи з кузовним ремонтом «СТО 777» дозволяє нам пишатись відмінним обслуговуванням і високою якістю роботи в даній галузі. Наші спеціалісти використовують тільки найсучасніші процедури ремонту та новітнє обладнання.

Ми однаково успішно впораємось з будь-якими марками й моделями автомобілів.

Для власника автомобіля аварія завжди супроводжується стресовим станом. Ми беремо на себе ремонт вашого автомобіля, за якість і адекватну вартість якого вам не потрібно хвилюватись.